סל קניות
מתחייבים לקניה בטוחה !
לרכישה בטוחה:
​052-7459694
 

חיה קושניר - מרפאה בעיסוק

חיה קושניר - מרפאה בעיסוק BOOKSRUSבהנחיית חיה קושניר הוציאו לאור מחברות חדשניות - מחברות מכוונות.
חיה קושניר מרפאה בעיסוק מוסמכת, מורה להוראה מתקנת והמחברת של סידרת נהנים לכתוב. בעבודת מזה 20 שנה בטיפול ובהדרכה של ילדים, מחנכים והורים עם ילדים שכתב ידם אינו משרת אותם ככלי תקשורתי היא הבינה שיש צורך גדול במחברות מאירות עיניים המכוונות את הילדים לכתיבה תמה בתוך השורות.
מחברות אלו נותנים מענה לשני מרכיבי כתב חשובים: עיצוב אותיות בכיוון הנכון ובצורה קריאה ושימוש נכון ברצף השורות על הדף. סרגל האותיות מהווה תזכורת לכתיבה תמה ומומלצת מאוד כמחברת כתיבה במיוחד בשלב של רכישת הכתב. עיצוב האותיות בראש הדף מתואם לכתיבה תמה המקובלת במשרד החינוך והנלמדת בשיטת נהנים לכתוב. שיטת דפוס ייחודית מבליטה את שורות המחברת בצורה אחידה ומכוונת את הילד לשורה בלי צורך לסמן את השורה או להשקיע מאמץ למצוא אותו. דבר זה מאפשר ליד להיות מרוכז בתוכן הכתוב ולא במרכיבים הטכניים.
על מנת לגשר על המעבר הגן לבית הספר חיה פיתחה מחברת גן המאפשרת מצד אחד הכוונה לכתיבה תמה בתוך השורה ובצד שני משאירה מקום לציור והבעה המתאימה לרמה של ילדי גן. מחברות מכוונות של דפוס וכתב זהים במספר שורות של מחברות רגילות. הם באים לכוון כל ילד להתארגן נכון על הדף ולהפוך את הטכניקה של הכתב לאוטומטי. ניתן להשתמש במחברות אילו גם לילדים עם קשיי כתיבה.

שאלו את חיה קושניר:
שם מלא: אימייל:
הודעה: